61 286 25 20  
gokkrzykosy@interia.pl

63-024 Krzykosy
ul. Głowna 27

Krystian
Kategoria:

W czasie trwania epidemi COVID-19 postanowiliśmy zamieścić

kroniki oraz filmy z ubiegłych lat działalności

Gminnego Ośrodka Kutlury.

Znajdują się one w menu pod nazwą "Z kart Historii 40 lecie"

info

 

Serdcznie zapraszamy do oglądania materiałów 

Krystian
Kategoria:

W związku z zagrożeniem

 Koronawirusem

 

 zajęcia odbywające się

w Gminnym Ośrodku Kultury

w Krzykosach,

 świetlicy w Sulęcinku,

sali spotkań w Pięczkowie oraz

szkole w Murzynowie Leśnym

 

zostają  zawieszone

od 11.03.2020 do odwołania.

 

Prosimy na bieżąco śledzić

aktualne komunikaty.

Krystian
Kategoria:

Zakwalifikowani uczestnicy:

Grupa I

  • Marta Andrzejewska – GOK i Biblioteka Dominowo
  • Julia Gburek – ZS Sulęcinek
  • Wiktoria Stulpa – ZS Sulęcinek
  • Martyna Gruszczyńska – Poznań
  • Maja Golańska – „ERATO”- Poznań
  • Wiktoria Podskarbi – OK Środa Wlkp.
  • Antonina Wielgosz – Dom Kultury w Kotlinie
  • Lena Biernacka – MGOK w Ślesinie
  • Amelia Burzyńska – MGOK w Ślesinie
  • Mikołaj Niedbalski – GOK Budzyń
  • Małgorzata Janiszewska – GOK Budzyń
  • Aleksandra Kaczmarek – GOK Nowe Miasto nad Wartą
  • Marta Szymańska – MGOK w Sompolnie
  • Kinga Podlasińska – MGOK w Sompolnie

Grupa II

  • Gabrysia Marszał – „ERATO”- Poznań
  • Kamil Marszał – „ERATO”- Poznań
  • Jagoda Mężyńska – „ERATO”- Poznań
  • Julia Dera – Ostrów Wlkp.
  • Nikola Bzowa – GOK Krzykosy
  • Bartosz Dyrda – ZS Sulęcinek
  • Zuzanna Talkowska – Ogólnokształcąca Szkoła Baletowa
    im. Olgi Sławskiej – Lipczyńskiej w Poznaniu
  • Magdalena Behnke – OK Środa Wlkp.
  • Joanna Białecka – OK Środa Wlkp.
  • Amelia Grzelaczyk – Szkoła Muzyczna Talent Studio z Kalisza
  • Nikola Kawała – Szkoła Muzyczna Talent Studio z Kalisza
  • Kinga Mikołajczak – GOK Jaraczewo
  • Lidia Szwałek – GOK Jaraczewo
  • Julia Walkowiak – GOK Zaniemyśl
  • Milena Kluczyńska – Wrocław
  • Marta Hejman – MGOK w Ślesinie
  • Maja Żylińska – MGOK w Ślesinie
  • Hanna Kasperczak – GOK Budzyń
  • Aleksandra Michor – GOK Budzyń
  • Zofia Kasperska – GOK Nowe Miasto nad Wartą
  • Klaudia Krugiołka – GOK Nowe Miasto nad Wartą
  • Patrycja Wełnicka – MGOK w Sompolnie
  • Igor Zieliński – MGOK w Sompolnie
  • Anna Chwałczyńska – ZS Muzycznych w Poznaniu
  • Sandra Michalak – ZS w Chociczy

Grupa III

  • Anna Rozynek – „ERATO”- Poznań
  • Paweł Buczma – GOK i Biblioteka Dominowo
  • Martyna Rychwalska – Szkoła Muzyczna Talent Studio z Kalisza
  • Iga Południak – OK Środa Wlkp.
  • Gabriela Barbowska – Szkoła Muzyczna Talent Studio z Kalisza
  • Anna Zarycka – Szkoła Muzyczna Talent Studio z Kalisza
  • Emilia Wieła – GOK Jaraczewo
  • Zofia Geisler – GOK Budzyń
  • Amelia Kurantowicz – GOK Rokietnica

Laureaci Festiwalu Piosenki Wielichowo