61 286 25 20  
gokkrzykosy@interia.pl

63-024 Krzykosy
ul. Głowna 27

Krystian
Kategoria:

Zakwalifikowani uczestnicy:

Grupa I

  1. Kinga Podlasińska – MGOK Sompolnowesolenutkilogo
  2. Patrycja Wełnicka – MGOK Sompolno
  3. Igor Zieliński – MGOK Sompolno
  4. Hanna Kasperczak – GOK Budzyń
  5. Zofia Kasperska – GOK Nowe Miasto
  6. Wiktor Jabłoński – MGOK Zagórów
  7. Antonina Wielgosz – DK Kotlin
  8. Maja Biernat – SP nr1 Kórnik
  9. Amelia Pawlak – OK Środa Wlkp.
  10. Julia Walkowiak – GOK Krzykosy
  11. Bartosz Dyrda – GOK Krzykosy

Grupa II

  1. Julia Kasprzyk – GOK Zaniemyśl
  2. Jakub Kośmider – GOK Zaniemyśl
  3. Dorota Staszak – GOK Zaniemyśl
  4. Amelia Jankowiak – GOK Zaniemyśl
  5. Dominika Adamczyk – MGOK Sompolno
  6. Wiktoria Adamczyk – MGOK Sompolno
  7. Aleksandra Michor – GOK Budzyń
  8. Amelia Stawowa – GOK Budzyń
  9. Sandra Michalak – GOK Nowe Miasto
  10. Emilia Nowak – SP Leszno
  11. Gabriela Lityńska – MGOK Ślesin
  12. Natasza Ludwiczak – Skórzewo
  13. Hanna Zabłocka – Plewiska
  14. Amelia Ciesielska – Kobylnica
  15. Marta Olejniczak – GOK „Sokół”
  16. Aleksandra Bukowska – GOK „Sokół”
  17. Agata Gorzejewska – GOK „Sokół”
  18. Dobrosława Wielgosz – DK Kotlin
  19. Nicola Kaczmarek – DK Kotlin
  20. Filip Sznura – SP nr1 Kórnik
  21. Marta Bartkowiak – OK Środa Wlkp.
  22. Laura Świdurska – OK Środa Wlkp.
  23. Eryk Mendyka – GOK Krzykosy
  24. Zuzanna Chojnacka – GOK Krzykosy
  25. Wiktoria Grajek – GOK Krzykosy
  26. Zuzanna Danilewicz – GOK Krzykosy
  27. Julia Ciszak - ZS Sulęcinek

Grupa III

  1. Natalia Cichoń – GOK „Sokół”
  2. Wiktoria Bugnacka – GOK Budzyń
  3. Julia Gąska – SP Rokietnica
  4. Ewelina Króliczak – MGOK Buk
  5. Aleksandra Wilk – „Muzza” Swarzędz
  6. Martyna Podejma – „Muzza” Swarzędz
  7. Daria Adachowska – „Muzza” Swarzędz
  8. Michalina Włodarczyk – Muzza” Swarzędz
  9. Kinga Żelichowska – MGOK Ślesin
  10. Klaudia Hejman – MGOK Ślesin
  11. Aleksandra Piechocka – MGOK Ślesin
  12. Maria Rado – MGOK Ślesin
  13. Weronika Świątczak – ZS Tulce
  14. Arek Płonczyński – DK „Orle Gniazdo”
  15. Wiktoria Gałążewska – OK Środa Wlkp.
  16. Paulina Zaworska – OK Środa Wlkp.
  17. Donata Stołowska – OK Środa Wlkp.
  18. Kinga Krawczyk – CK Wielichowo
  19. Emilia Tylińska – CK Wielichowo
  20. Martyna Krzyżkowiak – CK Wielichowo