Gminny Ośrodek Kultury Krzykosy

Konkurs fotograficzny "Ale tu pięknie" Wyniki

Ocena 0/5

Konkurs Fotograficzny

"Ale Tu Pięknie "

"Gmina Krzykosy
w czterech porach roku"


 Komisja konkursowa pod przewodnictwem
Pana Grzegorza Kozłowskiego - Fotografia Kozłowski
przyznała następujące nagrody.

(Wszystkich uczestników prosimy o odbiór nagród oraz upominków do GOK Krzykosy)

Nagroda Głowna:
Ewelina Grochowska


nagroda główna Ewelina Grochowska

Wyróżnienia:
Anna Danilewicz
wyróżnienie Anna Danilewicz
Anna Danilewicz

wyróżnienie Anna Danilewicz

Kamila Kominek

wyróżnienie Kamila Kominek

Kamila Kominek

wyróżnienie Kamila Kominek

Ewelina Sobczak

wyróżnienie Ewelina Sobczak

Szymon Grochowski

wyróżnienie Szymon Grochowski

Prace fotograficzne, które wzieły udział w konkursie:
Ewelina Grochowska

"Ale tu pięknie"

Ewelina Grochowska

Ale Tu Pięknie

Anna Danilewicz

Ale Tu Pięknie

Kamila Kominek

Ale Tu Pięknie

Ewelina Sobczak

Ale Tu Pięknie

Ewelina Sobczak

Ale Tu Pięknie

Szymon Grochowski

Ale Tu Pięknie

Szymon Grochowski

Ale Tu Pięknie

Lena Szczygieł

Ale Tu Pięknie

Lena Szczygieł

Ale Tu Pięknie

Lena Szczygieł

Ale Tu Pięknie

Miłosz Zaworski

Ale Tu Pięknie

Miłosz Zaworski

Ale Tu Pięknie

Miłosz Zaworski

Ale Tu Pięknie

Oliwia Erenz

Ale Tu Pięknie

Oliwia Erenz
Ale Tu Pięknie
Paulina Szulczyńska

Ale Tu Pięknie

Paulina Szulczyńska

Ale Tu Pięknie

Paulina Szulczyńska

Ale Tu Pięknie

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności